Początek strony
Wróć na początek strony Alt+0
Przejdź do wyszukiwarki Alt+1
Przejdź do treści głównej Alt+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+3
Przejdź do menu górnego Alt+4
Przejdź do menu lewego Alt+5
Przejdź do menu dolnego Alt+7
Przejdź do menu bocznego Alt+8
Przejdź do mapy serwisu Alt+9
Menu wysuwane
Herb podmiotu Biuletyn Informacji Publicznej Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej „Dolina Baryczy” sp. z o.o.
Menu góra
Strona startowa Kontakt
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Kontakt, bieżące, menu 22 - BIP - Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Dolina Baryczy sp. z o.o.”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

Kontakt

Kontakt

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej "Dolina Baryczy" Sp. z o.o.
56-300 Milicz,
Rynek 21
woj. dolnośląskie
tel.: +48 71 38 40 987
biuro@pgkdolinabaryczy.pl

 

Biuro Obsługi Klienta

Wioletta Choma - Specjalista ds. obsługi klienta

tel. wew. 23

e-mail: bok@pgkdolinabaryczy.pl

w.choma@pgkdolinabaryczy.pl

  

WYDZIAŁ FINANSOWO-KSIĘGOWY


Regina Nizio
- Główny Księgowy

tel.wew. 34  e-mail: r.nizio@pgkdolinabaryczy.pl

 

Wioletta Skop - Z-ca Głównego Księgowego

tel.wew. 22 e-mail: w.skop@pgkdolinabaryczy.pl

 

Rozliczenia (Gmina Milicz, Gmina Cieszków, Gmina Żmigród)

Anna Kaszyca - Specjalista ds. księgowości

tel.wew. 33  e-mail: a.kaszyca@pgkdolinabaryczy.pl

 

Windykacja

Grzegorz Mateusiak - Specjalista ds. windykacji

tel.wew. 32 e-mail:g.mateusiak@pgkdolinabaryczy.pl

 

 

WYDZIAŁ INWESTYCJI I OBSŁUGI KLIENTA

Agnieszka Kużaj - Kierownik Wydziału Inwestycji i Obsługi Klienta

tel. wew. 27e-mail: a.kuzaj@pgkdolinabaryczy.pl

 


Ewa Janus - Z-ca Kierownika Wydziału Inwestycji i Obsługi Klienta

tel. wew. 24 e-mail: e.janus@pgkdolinabaryczy.pl

 

Warunki techniczne przyłączenia do sieci, uzgodnienia dokumentacji projektowych

Karol Andrzejewski - Młodszy specjalista ds. technicznych

tel. wew. 24 e-mail: e.janus@pgkdolinabaryczy.pl

 

Odbiory techniczne, wywóz nieczystości wozem asenizacyjnym

Adam Chołodecki - Specjalista ds. technicznych

tel. wew. 28, e-mail: a.cholodecki@pgkdolinabaryczy.pl

 

Zamówienia Publiczne

Iga Pawlak - Specjalista ds. zamówień pub.

tel. wew. 25, e-mail: i.pawlak@pgkdolinabaryczy.pl

 


Marzena Mateusiak
- Specjalista ds. ochrony danych osobowych i administracji systemu

tel. wew. 29, e-mail: m.mateusiak@pgkdolinabaryczy.pl

Kadry i płace

Renata Lorek - Specjalista ds. kadr i płac,

tel. wew. 21, e-mail: r.lorek@pgkdolinabaryczy.pl

 

 

Oczyszczalnia ścieków Milicz
tel. 71 38 41 719

ul. Sułowska 1, 56-300 Milicz
e-mail: os.milicz@pgkdolinabaryczy.pl

 

Oczyszczalnia ścieków Żmigród
tel. 71 38 53 552

Karol Ciupak – p.p. Kierownika OŚ Żmigród,
tel. 667 924 058

ul. Wiejska 29, 55-140 Żmigród
e-mail: os.zmigrod@pgkdolinabaryczy.pl

Metryka

data wytworzenia
2021-03-05
data udostępnienia
2021-03-05
sporządzone przez
Mateusiak Marzena
opublikowane przez
Mateusiak Marzena
ilość odwiedzin
127
rejestr zmian
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.